Филтри -

Комунални машини Volvo

Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

194 огласа: Комунални машини Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 5411 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-02-02 Километража 3266 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Zoeller Модел Medium XL
Година 2006 Километража 368300 км Сила
Полска, Pątnów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за ѓубре
Година 2014 Километража 340538 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
174.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 5376 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-02-02 Километража 3709 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
49.750 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05-06 Километража 360360 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 12010 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP&SON
Година 06/2006 Километража 221712 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
58.660 € PLN 255.000 PLN
Комбинирано возило за чистење канализација
Носивост 13710 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13500 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел VM Tarm
Година 2009 Километража 557000 км Сила
Полска, Nakło nad Notecią
Контактирајте го продавачот
75.906 €
Возило за одвод на фекалии
Година 2012 Километража 430000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 9150 кг Зафатнина 21.5 м³ Марка на каросерија NTM Модел KGH-HB
Година 2014-09 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2016 Километража 124500 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Модел AUTOBREN NEW 2022
Година 2024 Километража Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
118.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 7404 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел RCV - PN 10 PT
Година 2021-05-28 Километража 13332 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион за ѓубре
Година 1996 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Година Километража 733000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab Модел 22m3 V3 crane FTG
Година 12/2017 Километража 255800 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
212.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел MF 300 22H25
Година Километража 64 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07-10 Километража 444600 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11180 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KG-2K
Година 03/2012 Километража 220000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 16400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP & SON RA SLT 8-SP 10
Година 03/2003 Километража 140736 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 12000 м³
Година 2014-01 Километража 176500 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
30.290 € PLN 131.700 PLN
Камион за ѓубре
Година 2012 Километража 125700 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Година Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
7.126 € CZK 176.000 CZK
Камион за ѓубре
Година 2002 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи