Филтри -

Полуприколки Schmitz Cargobull

Резултати од пребарување: 1706 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1706 огласа: Полуприколки Schmitz Cargobull

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 29635 кг
Северна Македонија, Skopje
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24/L - FP 60 ThermoKing SLXi300 36PB
1
Контактирајте го продавачот
аукција 38.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-06-01 Километража Носивост
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24/L - FP 60 ThermoKing SLXi300 36PB
1
Контактирајте го продавачот
аукција 36.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-05-26 Километража Носивост
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 97.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост 29330 кг
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост 27332 кг
Хрватска, Sesvete
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24/L - FP 45 ThermoKing SLXi300
1
Контактирајте го продавачот
аукција 27.000 €
Полуприколка ладилник
Година 2019-06-12 Километража Носивост
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
полуприколка кипер Schmitz Cargobull полуприколка кипер Schmitz Cargobull полуприколка кипер Schmitz Cargobull
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2008 Километража Носивост
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2018 Километража Носивост
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Полуприколка ладилник
Година 09/2013 Километража Носивост
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Полуприколка завеса
Зафатнина 91.07 м³
Година 2009-09-30 Километража Носивост 31400 кг
Литванија, Vilnius
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24/L - FP 45 ThermoKing SLXi300 36PB
1
Контактирајте го продавачот
аукција 27.300 €
Полуприколка ладилник
Година 2019-02-26 Километража Носивост
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24/L - FP 45 ThermoKing SLXi300 36PB
1
Контактирајте го продавачот
аукција 28.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2019-08-06 Километража Носивост
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24/L - FP 60 ThermoKing SLXi300 36PB
1
Контактирајте го продавачот
аукција 27.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2019-11-04 Километража Носивост
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-04 Километража 4940 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.200 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-05 Километража 3156 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 87.42 м³
Година 2019-04 Километража 7054 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.200 €
Полуприколка ладилник
Година 2020-04 Километража 5849 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.200 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 87.42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-05 Километража 4124 м/ч Носивост
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Полуприколка завеса
Година 2021-07 Километража Носивост 27000 кг
Шпанија, Valencia
ClassTrucks Iberia
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.100 €
Полуприколка завеса
Година 2019-05 Километража Носивост 27000 кг
Шпанија, Valencia
ClassTrucks Iberia
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.600 €
Полуприколка завеса
Година 2019-02 Километража Носивост 27000 кг
Шпанија, Valencia
ClassTrucks Iberia
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.700 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 87.42 м³
Година 2020-09 Километража 5354 м/ч Носивост 27000 кг
Шпанија, Valencia
ClassTrucks Iberia
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.700 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 88.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-11 Километража 4313 м/ч Носивост 27000 кг
Литванија, Vilnius
ClassTrucks Lithuania
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.700 €
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-06 Километража 4425 м/ч Носивост 27000 кг
Литванија, Vilnius
ClassTrucks Lithuania
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.300 €
Полуприколка ладилник
Година 2020-05 Километража 4971 м/ч Носивост 27000 кг
Холандија, Heteren
ClassTrucks Netherlands
7 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1706 огласа
Прикажи
Претплати се