Филтри -

Полуприколки Stas

Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

158 огласа: Полуприколки Stas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 04/2017 Километража Носивост
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
27.300 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража Носивост
Украина, Вінниця
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³
Година 07/2010 Километража 400 км Носивост
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 01/1999 Километража Носивост 38000 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 27920 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
28.130 € PLN 119.700 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 68 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2016 Километража Носивост
Полска, MUROWANA GOŚLINA
Контактирајте го продавачот
23.480 € PLN 99.900 PLN
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2014 Километража Носивост
Хрватска, Nuštar
Контактирајте го продавачот
39.950 € PLN 170.000 PLN
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 28300 кг
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
аукција 10.200 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 2014 Километража Носивост
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
21.150 € PLN 90.000 PLN
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост 28330 кг
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
36.430 € PLN 155.000 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост 29550 кг
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
38.540 € PLN 164.000 PLN
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 07/2019 Километража Носивост 28590 кг
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 3856523 мм
Година 2017-01-25 Километража Носивост 34780 кг
Чехија, Milevsko
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража 9999 км Носивост
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 06/2011 Километража Носивост 34000 кг
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 93.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост 25740 кг
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09 Километража Носивост 28370 кг
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост 32740 кг
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 1990-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hulshout
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2013-06-14 Километража Носивост 32515 кг
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2020-03 Километража 143000 км Носивост
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-04-05 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи