Филтри -

Полуприколки Benalu

Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

240 огласа: Полуприколки Benalu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05-05 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-05-04 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.750 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03-06 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2006 Километража Носивост
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 02/2022 Километража Носивост 28950 кг
Словачка, Zvolen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1989 Километража Носивост 29770 кг
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2019 Километража 330000 км Носивост
Полска, ZALESZANY
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03 Километража Носивост 28640 кг
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
22.400 € PLN 97.000 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 29.5 м³
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2014 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
27.690 € PLN 119.900 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
20.760 € PLN 89.900 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 65 м³
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
33.300 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2014 Километража Носивост
Украина, Khust
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Полуприколка кипер
Година 2002-09-22 Километража Носивост
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 31.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10 Километража Носивост
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 90 м³
Година 2020 Километража Носивост 28360 кг
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 32960 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 39000 кг
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Подвижен под
Година 2008 Километража Носивост 38000 кг
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 20 м³
Година 2011 Километража Носивост 28240 кг
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 90 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
19.630 € PLN 85.000 PLN
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Полска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка кипер
Година 2018 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка кипер
Година 2018 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка кипер
Година 2018 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи
Претплати се