Филтри -

Полуприколки Fliegl

Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

139 огласа: Полуприколки Fliegl

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-11 Километража Носивост 19500 кг
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2023 Километража Носивост 32100 кг
Франција, Saint Privat des Vieux
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 33040 кг
Франција, Saint Privat des Vieux
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 28 м³
Година 2012 Километража Носивост
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година Километража Носивост
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 1993 Километража Носивост
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
3.927 € CZK 99.000 CZK
Полуприколка со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
аукција 6.200 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 1998 Километража Носивост
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража Носивост 22650 кг
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2010 Километража Носивост
Полска
Контактирајте го продавачот
аукција 2.750 € SEK 32.000 SEK
Полуприколка со ниска платформа
Година 2010 Километража Носивост 44600 кг
Шведска, Enköping
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Полуприколка завеса
Година 2014-04-27 Километража Носивост 31620 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03-26 Километража Носивост 28400 кг
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 30290 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 30290 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година 2012 Километража Носивост 30500 кг
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 2018-10 Километража Носивост 25490 кг
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 1/2005 Километража Носивост
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Километража Носивост
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2017 Километража Носивост
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Полуприколка фургон
Година 2011 Километража Носивост 16000 кг
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Германија, Mengen-Hohentengen
Контактирајте го продавачот
8.634 € PLN 37.500 PLN
Полуприколка завеса
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража Носивост 31630 кг
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
10.570 € PLN 45.900 PLN
Полуприколка со церада
Година 2016 Километража Носивост 28500 кг
Полска, Żołynia
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Претплати се