Филтри -

Полуприколки Van Hool

Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

198 огласа: Полуприколки Van Hool

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 09/2011 Километража Носивост
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 2007-02-01 Километража Носивост 32100 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.740 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2005 Километража Носивост
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 06/2015 Километража Носивост 33540 кг
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Tomaszów Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Година 06/2002 Километража Носивост 28310 кг
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 30800 кг
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 02/2002 Километража Носивост 23320 кг
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 05/2001 Километража Носивост 29480 кг
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 02/2011 Километража Носивост 32900 кг
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 56 м³
Година 09/2014 Километража Носивост
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Година 2008-10-13 Километража Носивост 30180 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2000-01-11 Километража Носивост 34190 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година 07/1994 Километража Носивост 31180 кг
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 06/2000 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 1994-06-01 Километража Носивост 33380 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 07/1998 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Meerkerk (A27, exit 25)
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 10/2001 Километража Носивост 35100 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.910 €
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 30000 кг
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 07/2009 Километража Носивост 31600 кг
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
4.985 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 06/2008 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Година 2009 Километража Носивост 37000 кг
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
4.985 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 09/2008 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 02/2014 Километража Носивост 32780 кг
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 86.78 м³
Година 2005 Километража Носивост 32120 кг
Холандија, MAASDIJK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 198 огласа
Прикажи