Филтри -

Полуприколки Nooteboom

Резултати од пребарување: 216 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

216 огласа: Полуприколки Nooteboom

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
201.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 61625 кг
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка со ниска платформа
Година 2013 Километража Носивост
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.870 € GBP 22.950 GBP
Полуприколка со ниска платформа
Година 1985 Километража Носивост
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража Носивост
Холандија, Winkel
Контактирајте го продавачот
50.570 € PLN 220.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Świdwin
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража Носивост
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 1985 Километража Носивост
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 2003 Километража Носивост
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
полуприколка со ниска платформа Nooteboom 12.50 полуприколка со ниска платформа Nooteboom 12.50 полуприколка со ниска платформа Nooteboom 12.50
3
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 1980 Километража Носивост
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2009 Километража Носивост 35700 кг
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2006 Километража Носивост
Литванија, Kumpiai
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2018 Километража Носивост 36980 кг
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2005 Километража Носивост 37940 кг
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Суспензија хидраулично
Година 2011 Километража Носивост
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
280.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија хидраулично Висина на петто тркало 1350 мм
Година 11/2021 Километража 160000 км Носивост 60500 кг
Франција, Roncq
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка платформа
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
полуприколка платформа Nooteboom 2004 Nooteboom 4 Axle Extending Flat Bed Trailer, Air Suspension
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка со ниска платформа
Година 2007 Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка со ниска платформа
Година 2002 Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
полуприколка со ниска платформа Nooteboom EURO 60-03
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка со ниска платформа
Година 2009 Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2006-11-03 Километража Носивост 22160 кг
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 1992-07-30 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
полуприколка за превоз на контејнери Nooteboom 20 40 hydraulic disc brakes полуприколка за превоз на контејнери Nooteboom 20 40 hydraulic disc brakes полуприколка за превоз на контејнери Nooteboom 20 40 hydraulic disc brakes
3
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2003 Километража Носивост
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија хидраулично Висина на петто тркало 1310 мм
Година 2011-01-17 Километража Носивост 63000 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија хидраулично Висина на петто тркало 1400 мм
Година 2002 Километража Носивост 59560 кг
Франција, Épernay
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 216 огласа
Прикажи
Претплати се