Филтри -

Полуприколки Fruehauf

Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

314 огласа: Полуприколки Fruehauf

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.236 € PLN 27.000 PLN
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Година 2006 Километража Носивост
Холандија, Overpelt
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.240 € GBP 26.750 GBP
Полуприколка кипер
Година 2018 Километража Носивост
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Полуприколка завеса
Година 2007-01-23 Километража Носивост 27640 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2010 Километража Носивост
Франција, Viriat
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2007 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
9.099 € PLN 39.400 PLN
Полуприколка завеса
Година 07/2014 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
5.058 € PLN 21.900 PLN
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
11.450 € PLN 49.600 PLN
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
8.565 € SEK 99.900 SEK
Полуприколка за превоз на контејнери
Година Километража Носивост
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка завеса
Година 2003 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster Trailer Ce
нови полуприколка завеса Fruehauf нови полуприколка завеса Fruehauf нови полуприколка завеса Fruehauf
3
Контактирајте го продавачот
аукција 35.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка завеса
Година Километража Носивост
Франција
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 20 м³
Година 1998 Километража Носивост
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража Носивост 30320 кг
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
Контактирајте го продавачот
аукција 257,20 € SEK 3.000 SEK
Полуприколка кипер
Година 1993 Километража Носивост 37450 кг
Шведска, Simrishamn
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Полуприколка завеса
Зафатнина 90928 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-17 Километража Носивост 32700 кг
Холандија, Ede
полуприколка ладилник Fruehauf FST4
1
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 84.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-01 Километража Носивост 29110 кг
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2006 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 85.36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 27930 кг
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
2.600 US$ EUR ≈ 2.441 €
Полуприколка платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 333 км Носивост
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 85.36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 27930 кг
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
33.580 € GBP 28.750 GBP
Полуприколка кипер
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража Носивост
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Полуприколка фургон
Зафатнина 81356 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-06-08 Километража Носивост 31980 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
аукција 330 €
Полуприколка кипер
Година Километража Носивост
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
аукција 1.550 €
Полуприколка кипер
Година Километража Носивост
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се