Филтри -

Полуприколки Krone

Резултати од пребарување: 2233 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2233 огласа: Полуприколки Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.940 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 88.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 500 км Носивост
Украина, Колодяжне
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.060 €
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 800000 км Носивост
Украина, Колодяжне
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-04 Километража 3560 м/ч Носивост 27000 кг
Литванија, Vilnius
ClassTrucks Lithuania
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2019-05-01 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1120 мм
Година 2023 Километража Носивост
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
36.200 €
Полуприколка ладилник
Година 2020-02 Километража 6336 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-04 Километража 3073 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.200 €
Полуприколка ладилник
Година 2020-03 Километража 6030 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража Носивост
Полска
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2005 Километража Носивост
Полска
Контактирајте го продавачот
7.863 € PLN 33.500 PLN
Полуприколка завеса
Година 2014 Километража Носивост 29220 кг
Полска, STARY SĄCZ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Година 11/2017 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
30.700 €
Полуприколка ладилник
Година 2018-02 Километража 9105 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950,41 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 723713 км Носивост
Шпанија, Figueruelas (Zaragoza)
Контактирајте го продавачот
10.300 €
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 35720 кг
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.998 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-04 Километража Носивост 35200 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Зафатнина 91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Романија, Ciorogarla, Ilfov
Контактирајте го продавачот
3.050 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража Носивост 30100 кг
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Полуприколка ладилник
Година 2022-04-01 Километража Носивост 30040 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.860 € PLN 59.040 PLN
Полуприколка со рамна платформа
Година 2013 Километража Носивост
Полска, ŁYSOMICE
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 950000 км Носивост 27000 кг
Бугарија, Vratsa
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2017-10-30 Километража Носивост 35890 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 2020 Километража Носивост
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 91.53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост 31640 кг
Швајцарија, Oberhasli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2233 огласа
Прикажи
Претплати се