Филтри -

Полуприколки Goldhofer

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

162 огласа: Полуприколки Goldhofer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови модуларна полуприколка Goldhofer SPMT Hydraulic Modular Trailer for Sale - Z нови модуларна полуприколка Goldhofer SPMT Hydraulic Modular Trailer for Sale - Z нови модуларна полуприколка Goldhofer SPMT Hydraulic Modular Trailer for Sale - Z
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.710 €
Модуларна полуприколка
Година 12/2023 Километража Носивост
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Модуларна полуприколка
Суспензија хидраулично
Година 1996 Километража Носивост
Полска, Opole
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Полуприколка со рамна платформа
Година 2005-10-01 Километража Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer FTV 850 TOWER ADAPTOR нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer FTV 850 TOWER ADAPTOR
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самооден модуларен транспортер
Година 2016 Километража Носивост 830000 кг
Холандија, Amsterdam
нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer RA 4 TOWER ADAPTOR - 180 T нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer RA 4 TOWER ADAPTOR - 180 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Amsterdam
нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer HYDRAULIC  DIESEL POWER PACK - 25 HP - нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer HYDRAULIC  DIESEL POWER PACK - 25 HP - нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer HYDRAULIC  DIESEL POWER PACK - 25 HP -
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 09/2005 Километража Носивост 30700 кг
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 04/2007 Километража Носивост 36900 кг
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2023 Километража Носивост 39520 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 39000 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2009 Километража Носивост 35000 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2005 Километража Носивост 36400 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 38000 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2007 Километража Носивост 28650 кг
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2000 Километража Носивост 71400 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 2004 Километража Носивост
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-01 Километража Носивост 27200 кг
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2008 Километража Носивост 118200 кг
Холандија, Assen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модуларна полуприколка
Суспензија хидраулично
Година 1996 Километража Носивост 576 кг
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2008 Километража 350000 км Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 2007-02 Километража Носивост 38000 кг
Германија, Landsberg am Lech
полуприколка платформа Goldhofer 2012 Goldhofer  4 Axle Extending Flat Bed Trailer, Air Suspensio
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
полуприколка платформа Goldhofer 2012 Goldhofer  4 Axle Extending Flat Bed Trailer, Air Suspensio
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
полуприколка платформа Goldhofer 2012 Goldhofer  4 Axle Extending Flat Bed Trailer, Air Suspensio
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се