Филтри -

Полуприколки Wielton

Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

212 огласа: Полуприколки Wielton

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
18.240 € PLN 79.000 PLN
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Świdnica
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.238 € PLN 40.000 PLN
Полуприколка со церада
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Świdnica
Контактирајте го продавачот
9.122 € PLN 39.500 PLN
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост 28950 кг
Полска, Świdnica
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-01 Километража Носивост 32500 кг
Чехија, Ostrov
Контактирајте го продавачот
29.540 € PLN 127.900 PLN
Полуприколка кипер
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
42.490 € PLN 184.000 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 12/2023 Километража 1 км Носивост 30280 кг
Полска, Kalinówka
Контактирајте го продавачот
17.300 €
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража Носивост 45500 кг
Полска, KIEŁCZYGŁÓW
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 2019 Километража Носивост 29520 кг
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
6.697 € PLN 29.000 PLN
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 29840 кг
Полска, Busko-Zdrój
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
полуприколка за превоз на зрна Wielton NW3 полуприколка за превоз на зрна Wielton NW3
2
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на зрна
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2019 Километража Носивост
Латвија, Dobele
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 29840 кг
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
10.160 € PLN 44.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 2004 Километража Носивост
Полска, Żygląd
Контактирајте го продавачот
10.580 € PLN 45.800 PLN
Изотермална полуприколка
Година 2014 Километража Носивост 28800 кг
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Niegowa
Контактирајте го продавачот
7.806 € PLN 33.800 PLN
Полуприколка кипер
Година 2009 Километража Носивост 28730 кг
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
26.560 € PLN 115.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 2018 Километража Носивост 27460 кг
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
34.410 € PLN 149.000 PLN
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
18.240 € PLN 79.000 PLN
Полуприколка завеса
Година 2018 Километража Носивост 29150 кг
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
17.320 € PLN 75.000 PLN
Полуприколка завеса
Година 2019 Километража Носивост
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
15.940 € PLN 69.000 PLN
Полуприколка завеса
Година 2017 Километража Носивост
Полска, K/Kielc
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Претплати се