Филтри -

Полуприколки Broshuis

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

119 огласа: Полуприколки Broshuis

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 2006-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година Километража Носивост
Холандија, Velddriel
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2019-12-11 Километража Носивост
Холандија, OSSENDRECHT
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 06/2010 Километража Носивост
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 07/2010 Километража Носивост
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 07/2010 Километража Носивост
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост 52000 кг
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 10.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 1998 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 2005 Километража Носивост 35720 кг
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
7.638 € PLN 32.500 PLN
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 10/2006 Километража Носивост
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2006-07-26 Километража Носивост 37720 кг
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2008 Километража Носивост 79000 кг
Холандија, Raalte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Година 1995 Километража Носивост 28000 кг
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 500 мм
Година 2000 Километража Носивост 70000 кг
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Километража Носивост 31100 кг
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
26.061 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-06 Километража Носивост 31420 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
28.441 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 43450 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 2004-07-08 Километража Носивост 28800 кг
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 1999 Километража Носивост 33500 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост
Данска, Aabenraa
полуприколка со ниска платформа Broshuis lowbed 18 m
1
Контактирајте го продавачот
105.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 16000 кг
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 2008-06-01 Километража Носивост 42500 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи