Филтри -

Комунални возила Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

21 огласа: Комунални возила Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за ѓубре
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за ѓубре
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 07/2017 Километража 109600 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
128.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 2410 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-10 Километража 200 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
16.330 € PLN 69.500 PLN
Возило за чистење улици
Носивост 2020 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел SK400
Година 2009 Километража 12068 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Година 2020 Километража 38300 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 1970 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија MUT Модел Rotopress Typ:205M -5.0
Година 2013-02 Километража 81460 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
92.120 € PLN 392.000 PLN
Камион за ѓубре
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 3100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Марка на каросерија Farid Модел MK1-7
Година 2018-08 Километража 68000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
17.350 € PLN 73.840 PLN
Возило за чистење улици
Носивост 2020 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел SK400
Година 2009 Километража 12068 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 3100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Farid Модел MK1-7
Година 2018-08 Километража 51000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
83.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 2295 кг
Година 2022-07-05 Километража 17100 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 6
Година 2022-11-10 Километража 4500 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
77.100 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 2850 кг
Година 2020 Километража 38300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.730 € PLN 118.000 PLN
Камион за ѓубре
Носивост 3200 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 142300 км Сила
Полска, Kępie Zaleszańskie
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 3215 кг Евро Euro 6 Зафатнина 4.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-07-20 Километража 3370 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 1755 кг Евро Euro 6 Зафатнина 3.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08-30 Километража 1700 км Сила
Германија, Brahmenau
нови камион за ѓубре Mitsubishi Fuso TFB 9 нови камион за ѓубре Mitsubishi Fuso TFB 9 нови камион за ѓубре Mitsubishi Fuso TFB 9
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Зафатнина 8 м³
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
15.810 € GBP 13.450 GBP
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 3.6 м³
Година 2018 Километража 207575 км Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 2310 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Модел SKF 7
Година 2019-02 Километража 65900 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи