Филтри -

Комунални возила Volkswagen

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

45 огласа: Комунални возила Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 06/2019 Километража 250000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Носивост 551 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2019 Километража 276504 км Сила
Холандија, Annen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 3480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2007 Километража 24750 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Амбулантно возило
Година 1985-06 Километража 16400 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
0,23 € PLN 1 PLN
Противпожарно возило
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
0,23 € PLN 1 PLN
Противпожарно возило
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
0,23 € PLN 1 PLN
Противпожарно возило
Носивост 780 кг
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Амбулантно возило
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 192500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Противпожарно возило
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел Kommandowagen
Година 12/2006 Километража 141000 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 03/2020 Километража 188000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина Модел Ludwig
Година 06/1985 Километража 20650 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Амбулантно возило
Година 2003 Километража 273177 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 5
Година 08/2014 Километража 220106 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Амбулантно возило
Носивост 950 кг Евро Euro 4
Година 2007-07 Километража 331036 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 5
Година 07/2014 Километража 392598 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
36.720 € PLN 159.000 PLN
Противпожарно возило
Година 2015 Километража 158000 км Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Команден автомобил
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2016 Километража 283701 км Сила
Шпанија, La Coruña
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Противпожарно возило
Носивост 1785 кг
Година 1997 Километража 13589 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Носивост 1381 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Носивост 1295 кг
Година 06/1984 Километража 19615 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Носивост 538 кг Евро Euro 5
Година 01/2015 Километража 221300 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Носивост 800 кг Евро Euro 6
Година 04/2021 Километража 56576 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 03/2019 Километража 114000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
20.760 € PLN 89.900 PLN
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 237638 км Сила
Полска, Strawczyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се