Филтри -

Комунални возила MAZ

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Комунални возила MAZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
нови универзален комунален камион MAZ 5340С2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион за ѓубре MAZ 5340С2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Носивост 10700 кг Зафатнина 6.2 м³ Модел МКД-14
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Носивост 17020 кг Евро Euro 5 Модел МКД-16
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Модел МВМ-12
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 12150 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина Модел MBM-12
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина Модел МВМ-10
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Носивост 5650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 4 м³ Суспензија хидраулично Модел МКД-9
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Чистач на снег
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина Модел мвм-10
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Носивост 11600 кг Модел МКД-12
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Зафатнина 90.94 м³
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 3 Зафатнина 3.5 м³
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 11600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 9 м³ Модел SPEC-9
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Модел МВК-18
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Носивост 20000 кг Зафатнина 9 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Носивост 6000 кг Зафатнина 4 м³ Суспензија хидраулично Модел МКД-10
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови песок засилувач MAZ 6312
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Носивост 17000 кг Зафатнина 8 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново комбинирано возило за чистење канализација MAZ 6312 ново комбинирано возило за чистење канализација MAZ 6312 ново комбинирано возило за чистење канализација MAZ 6312
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
Зафатнина 5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 17000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Модел МВМ-18
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи