Филтри -

Комунални машини Multicar

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Комунални машини Multicar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.326 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Носивост 990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 1.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 93923 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Универзален комунален камион
Година 2011 Километража 86486 км Сила
Германија, Ilmenau
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Година 2003 Километража 137830 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
3.408 € PLN 14.500 PLN
Други комунални машини
Година 1990 Километража 8153 км Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со вакуум
Година 2023 Километража Сила
Германија, Kirchhundem
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.68 м³
Година 2012 Километража 7127 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Papiškės
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 1.5 м³ Модел Reinex SSA 2400 Kombi
Година 2010-07-01 Километража 43825 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
29.490 € PLN 125.500 PLN
Универзален комунален камион
Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 48000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Универзален комунален камион
Носивост 2595 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.24 м³
Година 2012 Километража 78198 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Носивост 2640 кг Евро Euro 4 Зафатнина 1 м³
Година 2008 Километража 150238 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Носивост 1000 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 97698 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2013 Километража 25016 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
24.300 € HUF 9.350.000 HUF
Универзален комунален камион
Година 2006 Километража 60440 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 4 Зафатнина 2.4 м³
Година 2010-03 Километража 88000 км Сила
Германија, Bielefeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи