Филтри -

Камиони за сладолед Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони за сладолед Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9.01 м³ Странична врата странична врата
Година 2018 Километража 188538 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Странична врата странична врата
Година 1993-02 Километража 308457 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-10 Километража 223066 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Носивост 860 кг Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 295376 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-01 Километража 342896 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-09 Километража 351567 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-05 Километража 268498 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2014-08 Километража 255261 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Странична врата странична врата
Година 2001-03 Километража 437178 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-05 Километража 260904 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Носивост 1120 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012-07 Километража 354133 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-07 Километража 297505 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012-05 Километража 319618 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-08 Километража 287075 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Странична врата странична врата
Година 2017-08 Километража 124298 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-09 Километража 200204 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2015-06 Километража 158002 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015-06 Километража 221317 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 297225 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 270953 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-10 Километража 262679 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 255559 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-11 Километража 213906 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 284929 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Носивост 1120 кг Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 406138 км Сила
Германија, Mulfingen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се