Филтри -

Камиони со церада од Словачка

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада од Словачка: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ Atego 818
6
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Година 2011 Километража 253000 км Сила
Словачка, Trstin
камион со церада IVECO EUROCARGO 75E18 EEV vin 072
11
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2/2014 Километража 634086 км Сила 177 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада DAF LF 210 FA
26
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Носивост 2690 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2017-07 Километража 430024 км Сила 213 кс
Словачка, Štúrovo
камион со церада MERCEDES-BENZ Atego 1828 ladebordwand lift 760tis km
8
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Година Километража 760000 км Сила
Словачка, Trstin
камион со церада MAN TGL 12.250 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 5889 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-02 Километража 48527 км Сила 250 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 12.250 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 5889 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-02 Километража 57110 км Сила 250 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада RENAULT MIDLUM 240.18 Dvojstranná zhrňovačka vin 137
20
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 6/2008 Километража 533522 км Сила
Словачка, Levice
камион со церада DAF AE 45, 180 Ti,EURO 2, Zdvíhacie čelo, 6,3 m ložná plocha
26
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 5900 кг Евро Euro 2 Зафатнина 37 м³
Година 1999-08 Километража 436989 км Сила 178 кс
Словачка, Štúrovo
камион со церада IVECO DAILY 50C13,VIN 430
15
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 14.88 м³
Година 3/2002 Километража 240586 км Сила
Словачка, Levice
камион со церада MAN TGL 8.180  VIN 031
17
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 43.75 м³
Година 9/2011 Километража 995871 км Сила 179 кс
Словачка, Levice
камион со церада MAN TGL 8.220
12
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 8/2011 Километража 770115 км Сила 220 кс
Словачка, Levice
камион со церада DAF LF 45.250 + приколка со церада
18
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 105.83 м³
Година 12/2012 Километража 962812 км Сила
Словачка, Levice
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1833 + приколка со церада
13
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2006 Километража 612000 км Сила
Словачка, Levice
камион со церада IVECO EUROCARGO 75 E 17, EURO 3, Manuál
27
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 46 м³
Година 2003-02 Километража 924728 км Сила 170 кс
Словачка, Štúrovo
камион со церада MERCEDES-BENZ Vario 815 D
2
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Носивост 7490 кг Евро Euro 2
Година 2002 Километража Сила
Словачка, Kaplna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се