Филтри -

Полуприколки Kempf

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

45 огласа: Полуприколки Kempf

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 350 €
Полуприколка кипер
Година 2007 Километража Носивост
Белгија, Dour
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³
Година 2010 Километража Носивост 27340 кг
Полска, Juchnowiec Kościelny
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост 27490 кг
Грција
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Зафатнина 19.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-07 Километража Носивост
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³
Година 2013 Километража Носивост
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 41 м³
Година 2001 Километража Носивост
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
27.590 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³
Година 2015 Километража Носивост 36000 кг
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Полуприколка кипер
Година 2018-01-01 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.400 €
Полуприколка кипер
Година 2018-08-28 Километража Носивост 31220 кг
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 30700 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Година 2000-06 Километража Носивост 28760 кг
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
6.895 € PLN 30.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 04/2003 Километража Носивост
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
6.895 € PLN 30.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 03/2003 Километража Носивост
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.750 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 450 км Носивост
Украина, м.Київ
полуприколка кипер Kempf SKM 34
1
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 35.250 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³
Година 2014 Километража 450000 км Носивост
Украина, м.Київ
полуприколка кипер Kempf SKM полуприколка кипер Kempf SKM полуприколка кипер Kempf SKM
3
Контактирајте го продавачот
36.900 US$ EUR ≈ 34.690 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³
Година 2014 Километража 500 км Носивост
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 23 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Километража 1001 км Носивост 25780 кг
Германија, Bovenden
полуприколка кипер Kempf 27 cub in Alu
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 27.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2006 Километража Носивост
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Полуприколка кипер
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2010-11-04 Километража Носивост 36480 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Полуприколка кипер
Година 2019-04-05 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-04 Километража Носивост 29100 кг
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се