Филтри -

Полуприколки Kaiser

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

103 огласа: Полуприколки Kaiser

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2008 Километража Носивост 48300 кг
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка со ниска платформа
Година 1996 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-13 Километража Носивост 30180 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Висина на петто тркало 1350 мм
Година 1989-11-15 Километража Носивост 25150 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 05/2000 Километража Носивост 28240 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 04/1999 Километража Носивост 24000 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 12/2000 Километража Носивост
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 08/1995 Километража Носивост
Холандија, schoondijke
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 1996 Километража Носивост
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2000 Километража Носивост
Унгарија, Felsőzsolca
полуприколка кипер Kaiser 23 Cub in Steel
1
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 27.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 57900 кг
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Полуприколка платформа
Година 1998 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Полуприколка кипер
Година 2008 Километража Носивост
Белгија, Chaumont-Gistoux
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1982 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража Носивост 26980 кг
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 27500 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2004 Километража Носивост
Франција, Limay
полуприколка кипер Kaiser 28 Cub in Steel
1
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 11/2002 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2010 Километража Носивост
Франција, Limay
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи