Филтри -

Полуприколки со ниска платформа Kaiser

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Полуприколки со ниска платформа Kaiser

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Година 05/1978 Километража Носивост
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Година 1987 Километража Носивост
Белгија, Hulshout
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-13 Километража Носивост 30180 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Носивост
Франција, Brie-Comte-Robert
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост 22740 кг
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост 25420 кг
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Година Километража Носивост
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 1968-09 Километража 1001 км Носивост 21200 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Носивост
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража Носивост 56100 кг
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 33000 кг
Белгија, Châtelet
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 06/2008 Километража Носивост
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 10/2011 Километража Носивост
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година 2008 Километража Носивост 48300 кг
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1999 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража Носивост 16140 кг
Франција, Magny Saint Médard
полуприколка со ниска платформа Kaiser
1
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 57900 кг
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1982 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2004 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 11/2002 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2005 Километража Носивост 24140 кг
Франција, Limay
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи