Филтри -

Комунални возила Dulevo

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Комунални возила Dulevo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2011 Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
возило за чистење улици Dulevo 5000 возило за чистење улици Dulevo 5000 возило за чистење улици Dulevo 5000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2001 Километража 1200 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Возило за чистење улици
Година 1994 Километража 582 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Возило за чистење улици
Година 1998 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2021 Километража Сила
Италија, Genoa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2023 Километража Сила
Италија, Genoa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 10/2018 Километража 10332 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Возило за чистење улици
Година 2000 Километража Сила
Италија, Rome
аукција 26.300 € SEK 306.000 SEK
Возило за чистење улици
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.769 €
Возило за чистење улици
Година 2013 Километража 1 км Сила
Украина, Рожище
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Со вклучен ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 2.1 м³ Модел 2000E
Година 2022-06-01 Километража 2188 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 4.8 м³ Модел 6000 CNG
Година 2021-09-06 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Andelst
возило за чистење улици Dulevo G 600 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2006 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
возило за чистење улици Dulevo 5000A CITY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2000 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
возило за чистење улици Dulevo 200SB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 1998 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
возило за чистење улици Dulevo 1100EH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2015 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
возило за чистење улици Dulevo 90EH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2017 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
машина за чистење подови Dulevo 100 ELITE
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Машина за чистење подови
Година 2008 Километража 754 м/ч Сила
Германија, Neu-Ulm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2023 Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2005 Километража 17000 км Сила
Полска, Lublin
возило за чистење улици Dulevo 5000
1
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Со вклучен ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2002 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-06-30 Километража 34479 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се