Филтри -

Комунални машини Isuzu

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

38 огласа: Комунални машини Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Tecno Модел TECNO INDUSTRIE AZIMUT 8
Година 2018-11-23 Километража 118400 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Марка на каросерија Farid Модел MK1-7
Година 2016-05-25 Километража 130600 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Модел NEXTRA CSP75
Година 2017-04-11 Километража 106800 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Марка на каросерија Tecno Модел TECNO INDUSTRIE AZIMUT 8
Година 2018-05-09 Километража 111500 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
51.950 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 2350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Марка на каросерија Efe
Година 07/2021 Километража 2500 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 1600 м³
Година 07/2020 Километража Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Година Километража 181000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 3 м³
Година 08/2012 Километража 68121 км Сила
Полска, Wilków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2013 Километража 100 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 60 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Farid
Година 2010 Километража Сила
Италија, FANO (PU)
нови камион за ѓубре Isuzu NMR 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2999 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 79 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Модел TECSAT
Година 02/2013 Километража 81123 км Сила
Франција, Portes-lès-Valence
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за одвод на фекалии
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за ѓубре
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 6 Модел CRM
Година 2024 Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Камион за чистење канализација
Зафатнина 1600 м³
Година 07/2020 Километража 93500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Комбинирано возило за чистење канализација
Зафатнина 1600 м³
Година 07/2020 Километража 93500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 3030 кг Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 72240 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Марка на каросерија Farid
Година 2016-03 Километража 79994 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 3030 кг Евро Euro 6
Година 2016-03 Километража 83064 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се