Филтри -

Комунални машини IVECO

Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

125 огласа: Комунални машини IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2011 Километража 290000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2012 Километража 200000 км Сила
Италија, Macerata
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 9943 кг Евро Euro 3 Модел GPM
Година 02/2006 Километража 272000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11600 кг Евро Euro 5 Модел SCHOONWATER TANK
Година 06/2014 Километража 79000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Coseco Модел K6 30MC
Година 2015-04 Километража 130000 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 10650 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Farid Модел FARID T1SM25
Година 2019-03-22 Километража 94000 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
Модел GVC-CJ
Година 05/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Зафатнина 9000 м³ Модел CANALMASTER F 130 KG WA1
Година Километража 322500 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 8.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-08 Километража 248000 км Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10940 кг Евро Euro 3 Зафатнина 26 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел OMB
Година 2002 Километража 274091 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 1550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел MAZZOCCHIA
Година 2013 Километража 154000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 2290 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Coseco Модел K/2A MC8 N.241/11
Година 2011-10-11 Километража 293550 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Модел Kobit FEKO/12
Година 01/2010 Километража 571328 км Сила
Словачка, Brzotín
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun
Година 2016 Километража 70937 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
43.950 € PLN 187.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Powerpress
Година 2015 Километража 309194 км Сила
Полска
нови камион за ѓубре IVECO EUROCARGO ML 180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ECOMAX 15, 18, 20, 22 м3
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
57.580 € PLN 245.000 PLN
Камион за ѓубре
Носивост 10380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел WJME2NNH60C328408
Година 01/2016 Километража 69866 км Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 12110 кг Евро Euro 6 Модел VARIO PRESS
Година 06/2010 Километража 210884 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
8.931 € PLN 38.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Носивост 8700 кг Зафатнина 8400 м³ Суспензија пружина/пружина Модел JOSKIN
Година 1997 Километража 480000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Камион за ѓубре
Зафатнина 10 м³
Година 2016 Километража Сила
Италија, Perugia
RB Trading International
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 490 кг Евро Euro 4
Година 2009-04-20 Километража 110252 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 250 кг Евро Euro 5
Година 2011-01-07 Километража 224486 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи