Филтри -

Комунални машини DAF

Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

286 огласа: Комунални машини DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2016 Километража 139000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2018 Километража 307000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.750 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Евро Euro 6 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014-05 Километража Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион за ѓубре
Носивост 11223 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-16 Километража 311665 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 11400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25 м³ Марка на каросерија Farid Модел T1SM 25
Година 04/2017 Километража 98196 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Година 2007 Километража 220000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Камион за ѓубре
Носивост 9670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел M21x2L
Година 2010-08-18 Километража 173172 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Камион за ѓубре
Носивост 9790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел M21X2L
Година 2010-08-25 Километража 140166 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 8800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-10-18 Километража 488 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Година 2010 Километража 28000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион за ѓубре
Носивост 8400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-10-04 Километража 157461 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 12500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел GPM III v 17H25 SPLITII
Година 2013-10-22 Километража 294903 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Камион за ѓубре
Носивост 11175 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 365000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Зафатнина 8500 л Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 141000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион за ѓубре
Носивост 11110 кг Евро Euro 5 Модел Geesinknorba
Година 2012 Километража 394612 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 13071 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 254891 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 13500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 31423 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Марка на каросерија Geesink
Година 2012 Километража 143000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 6500 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-01 Километража 53650 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 11715 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел FLEX FS DUO FS
Година 2017-03-28 Километража 84684 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2008 Километража 342800 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 2019-07-25 Километража 53165 км Сила
Италија, Building U10 – Livello 8
Контактирајте го продавачот
43.440 € PLN 189.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 209700 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
27.450 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11000 кг Марка на каросерија VDK
Година 11/2011 Километража 160000 км Сила
Полска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи
Претплати се