Филтри -

Полуприколки Burg

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Полуприколки Burg

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 300000 км Носивост 35310 кг
Украина, Колодяжне
Контактирајте го продавачот
8.985 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2008 Километража Носивост 35600 кг
Холандија, Roosendaal
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Полуприколка завеса
Година 2007-03-01 Километража Носивост 15490 кг
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Полуприколка завеса
Година 2002-11-08 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Полуприколка завеса
Година 1999-09-09 Километража Носивост 15240 кг
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2001 Километража Носивост 31470 кг
Холандија, Est
Контактирајте го продавачот
4.499 €
Полуприколка со рамна платформа
Година 1997 Километража Носивост 31290 кг
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Полуприколка завеса
Година 2009-11-19 Километража Носивост 15590 кг
Холандија, Tilburg
полуприколка со рамна платформа Burg BPOO полуприколка со рамна платформа Burg BPOO полуприколка со рамна платформа Burg BPOO
3
Контактирајте го продавачот
2.256 € PLN 9.800 PLN
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1993 Километража Носивост 24580 кг
Полска, Chyżne
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 1998 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2010-07-08 Километража Носивост 35140 кг
Холандија, OSSENDRECHT
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2004 Километража Носивост 35200 кг
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
3.850 €
Полуприколка ладилник
Година 1999 Километража Носивост 25350 кг
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Полуприколка платформа
Година 2005 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2000 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Полуприколка фургон
Година 2009 Километража Носивост 31890 кг
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Полуприколка завеса
Година 2000 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2007-05-29 Километража Носивост
Шпанија, ALFORJA
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Полуприколка фургон
Година 2003 Километража Носивост 15180 кг
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2002 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Полуприколка завеса
Година 2014-06-17 Километража Носивост 35750 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Полуприколка ладилник
Година 2007 Километража Носивост 22650 кг
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2005 Километража Носивост 34790 кг
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-10-07 Километража Носивост 32350 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се