Филтри -

Полуприколки Knapen Trailers

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

95 огласа: Полуприколки Knapen Trailers

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подвижен под
Година 2016 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster Trailer Ce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Година 2018-01 Километража Носивост
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Година 2016 Километража Носивост
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подвижен под
Година 2019 Километража Носивост
Обединето Кралство, Doncaster Trailer Ce
Контактирајте го продавачот
47.800 €
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 28170 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 91.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2018 Километража Носивост 27890 кг
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
18.400 € GBP 15.750 GBP
Полуприколка фургон
Година 2014 Километража Носивост
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Подвижен под
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 10 мм
Година 2016 Километража Носивост
Полска, Bieszewo
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 85.74 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 28160 кг
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³
Година 2016-05 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со подвижен под
Зафатнина 51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2011 Километража Носивост 36760 кг
Холандија, Nieuwkoop
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 2013-07 Километража Носивост
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 2016 Километража Носивост
Полска, Górno 24B
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Подвижен под
Зафатнина 92 м³
Година 2018 Километража Носивост 30950 кг
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 90 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Подвижен под
Година 2008 Километража Носивост
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Подвижен под
Зафатнина 86 м³
Година 2009 Километража Носивост 32800 кг
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 27950 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Подвижен под
Зафатнина 89.73 м³
Година 2018 Километража Носивост 39740 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024-12 Километража Носивост
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Подвижен под
Година 2007 Километража Носивост 36050 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
60.400 €
Подвижен под
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Подвижен под
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.400 €
Подвижен под
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Претплати се