Филтри -

Полуприколки Bodex

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

77 огласа: Полуприколки Bodex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³
Година 2024 Километража Носивост 40000 кг
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³
Година 2016 Километража Носивост
Полска, KIEŁCZYGŁÓW
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³
Година 2016 Километража 701813 км Носивост 29500 кг
Полска, Juchnowiec Kościelny
полуприколка со рамна платформа Bodex KIS полуприколка со рамна платформа Bodex KIS полуприколка со рамна платформа Bodex KIS
3
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Полуприколка со рамна платформа
Година 2013 Километража 400000 км Носивост
Украина, Кам’янське
Контактирајте го продавачот
40.420 € PLN 175.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 2019 Километража Носивост
Полска, ŁYSOMICE
Контактирајте го продавачот
40.420 € PLN 175.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 2019 Километража Носивост
Полска, ŁYSOMICE
Контактирајте го продавачот
48.270 € PLN 209.000 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Piotrowice
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 02/2020 Километража Носивост 26500 кг
Полска, Świdnica
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 36.67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 411671 км Носивост 39320 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2019 Километража Носивост
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
15.630 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 08/2018 Километража Носивост 37400 кг
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
34.500 US$ EUR ≈ 32.390 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 2014-01 Километража Носивост 27300 кг
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³
Година 2018 Километража Носивост
Словачка, Brzotín
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година 2015-05 Километража Носивост 31900 кг
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
105.900 €
Полуприколка со рамна платформа
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
103.900 €
Полуприколка со рамна платформа
Година 2024 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража Носивост
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 2014-03 Километража Носивост 30050 кг
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.300 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.430 €
Полуприколка за превоз на зрна
Година 2010 Километража Носивост
Украина, Rivne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се