Филтри -

Комунални возила Tennant

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

79 огласа: Комунални возила Tennant

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
аукција аукција
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење подови
Година 2016 Километража 1575 м/ч Сила
Германија, Stuhr
возило за чистење улици Tennant 830-II
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.810 €
Возило за чистење улици
Година 2004 Километража 1197 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
аукција 1.039 € DKK 7.750 DKK
Машина за чистење подови
Година 2015 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2007 Километража 512 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Машина за чистење подови
Година Километража 1034 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2003 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.800 €
Возило за чистење улици
Година Километража 542 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење подови
Година 2015 Километража 564 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачно управувана машина за метење
Година Километража 165 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2017 Километража 428 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 1994 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
9.995 €
Возило за чистење улици
Година 2012 Километража 6014 м/ч Сила
Холандија, Sneek
аукција 800 €
Машина за чистење подови
Година 2013 Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.774 € PLN 25.000 PLN
Машина за чистење подови
Година 2006 Километража 2220 м/ч Сила
Полска, Brzesko
нови универзален комунален камион Tennant Вакуумная подметальная машина Tennant Green Machines™ 636 нови универзален комунален камион Tennant Вакуумная подметальная машина Tennant Green Machines™ 636 нови универзален комунален камион Tennant Вакуумная подметальная машина Tennant Green Machines™ 636
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Зафатнина 1 м³
Година 09/2022 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
ново возило за чистење улици Tennant  Green Machines™ 414 RS ново возило за чистење улици Tennant  Green Machines™ 414 RS ново возило за чистење улици Tennant  Green Machines™ 414 RS
3
Контактирајте го продавачот
35.660 € UZS 483.000.000 UZS
Возило за чистење улици
Зафатнина 0.28 м³
Година 05/2021 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Возило за чистење улици
Година Километража 1715 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
1.250 US$ EUR ≈ 1.173 €
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
машина за чистење подови Tennant 7200 машина за чистење подови Tennant 7200
2
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Шпанија, Humanes de Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење подови
Година 2017 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Klundert
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се