Филтри -

Комунални возила Nilfisk

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

73 огласа: Комунални возила Nilfisk

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел Rs2200
Година 06/2011 Километража 5000 км Сила
Бугарија, Kubrat
аукција 750,60 € DKK 5.600 DKK
Возило за чистење улици
Година 2013 Километража 1528 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Индустриска правосмукалка
Година 2019 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Индустриска правосмукалка
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Autoline
индустриска правосмукалка Nilfisk CTS22 индустриска правосмукалка Nilfisk CTS22
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска правосмукалка
Година 2013 Километража Сила
Германија, Frankfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Германија, Wendelstein
индустриска правосмукалка Nilfisk A136X индустриска правосмукалка Nilfisk A136X индустриска правосмукалка Nilfisk A136X
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска правосмукалка
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Возило за чистење улици
Година 2016 Километража 291 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.044 € SEK 35.000 SEK
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
аукција 50 €
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Холандија, Hoorn
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
аукција 250 €
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Холандија, Hoorn
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
аукција 50 €
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Романија, Ceptura
Troostwijk Auctions
6 години на Autoline
аукција 50 €
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Романија, Ceptura
Troostwijk Auctions
6 години на Autoline
аукција 50 €
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Романија, Ceptura
Troostwijk Auctions
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 36356 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Машина за чистење подови
Година Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
450 €
Индустриска правосмукалка
Година 2024 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
2.170 €
Машина за чистење подови
Година 2024 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
3.760 €
Машина за чистење подови
Година 2024 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
2.470 €
Машина за чистење подови
Година 2024 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Машина за чистење подови
Година 2012 Километража 300 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
1.160 € Без ДДВ
Машина за чистење подови
Година 2011 Километража 700 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи