Филтри -

Возила за чистење улици Nilfisk

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

25 огласа: Возила за чистење улици Nilfisk

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Брзина 23.6 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Södermanlands Län
Контактирајте го продавачот
15.999 € Без ДДВ
Брзина 38 км/ч
Година 2011 Километража 2864 м/ч Сила
Полска, ŚWIERKLANIEC
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.380 € SEK 39.000 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 2008 Километража 1230 м/ч Сила
Италија, Rome
возило за чистење улици Nilfisk CR 3500
1
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 0.7 м Брзина 6 км/ч
Година Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 17 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 6055 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 4363 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 0.7 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 5706 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел Rs2200 Ширина на опфаќање 1.5 м Брзина 40 км/ч
Година 06/2011 Километража 5000 км Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 12 км/ч
Година Километража Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2016 Километража 291 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 2 м³ Брзина 36 км/ч
Година 10/2015 Километража 46712 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
аукција 550 € Без ДДВ
Брзина 5 км/ч
Година Километража 1571 м/ч Сила
Португалија, 4765-774 Oliveira S. Mateus - Famalicão
Контактирајте го продавачот
аукција 6.232 € DKK 46.500 DKK
Година 2016 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Година 06/1998 Километража 15507 м/ч Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи