Цистерни полуприколки BC LDS

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки BC LDS: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас BC LDS NCG-50
4
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Носивост 22200 кг Зафатнина V=50 м³
Полска, Warszawa
нови цистерна за гас BC LDS PCG-19
1
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина V=19 м³
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас BC LDS NCG-46
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 21700 кг Зафатнина V=46 м³
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
цистерна за гас BC LDS N1 NG-48
20
42.630 € RUB USD 3.500.000 RUB ≈ 46.340 US$
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина V=48.8 м³
Русија, Москва
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
1
преговара
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Носивост 28500 кг Зафатнина V=37 м³
Холандија, Oirschot
цистерна за гас BC LDS NCG-48
3
ВИДЕО
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост 22000 кг Зафатнина V=48 м³
Полска, Warszawa
цистерна за гас BC LDS сменное шасси
6
преговара
Цистерна за гас
Година 04/2015 Носивост Зафатнина
Украина, Киев
цистерна за гас BC LDS NCG48
4
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 22200 кг Зафатнина V=48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гориво BC LDS LDS *naczepa cysterna*
6
22.000 € PLN USD 99.950 PLN ≈ 23.910 US$
Цистерна за гориво
Година 2008 Носивост Зафатнина
Полска, Krzeszowice
цистерна за гас BC LDS NCG-48 GAS LPG
14
57.000 € USD ≈ 61.960 US$
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09-01 Носивост 22300 кг Зафатнина V=48000 м³
Германија, Zittau
цистерна за гориво BC LDS NPS 33 mit Zähler 33500 Liter
14
9.500 € USD ≈ 10.330 US$
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-05-01 Носивост 26000 кг Зафатнина V=33450 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво BC LDS A-38
15
12.800 € USD ≈ 13.910 US$
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-11-01 Носивост 28500 кг Зафатнина V=39650 л
Германија, Zittau
цистерна за гас BC LDS
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 21600 кг Зафатнина V=48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NCG 50    TRANSPORTOWA
8
38.510 € PLN USD 175.000 PLN ≈ 41.860 US$
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 22200 кг Зафатнина V=50.22 м³
Полска
цистерна за гас BC LDS NG-48    DYSTRYBUCYINA
8
45.110 € PLN USD 205.000 PLN ≈ 49.040 US$
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 21900 кг Зафатнина V=48.38 м³
Полска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се