Филтри -

Цистерни за гас BC LDS

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас BC LDS: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас BC LDS NG-48
9
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03 Километража Носивост 25000 кг
Украина, Киев
цистерна за гас BC LDS NCG50
5
цена на барање
Зафатнина 50 м³
Година 2017 Километража Носивост 22800 кг
Грција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас BC LDS NCG-50
3
95.000 US$ EUR ≈ 81.140 €
Зафатнина 50 м³
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Харків
нови цистерна за гас BC LDS
1
цена на барање
Зафатнина 26 м³
Година Километража Носивост
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
нови цистерна за гас BC LDS NWG-26
1
цена на барање
Зафатнина 16 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 8160 кг
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
нови цистерна за гас BC LDS NCG-46,NCG-48,NCG-50(ULTRA LIGHT
1
цена на барање
Зафатнина 46.48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 23700 кг
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
нови цистерна за гас BC LDS NCG-48,NCG-50
1
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 21700 кг
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
цистерна за гас BC LDS NG-A1
6
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 21600 кг
Полска, Chełm
нови цистерна за гас BC LDS PCG-19
1
цена на барање
Зафатнина 19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
нови цистерна за гас BC LDS NCG-46
5
цена на барање
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 21700 кг
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
нови цистерна за гас BC LDS NCG-48 - IN STOCK
6
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Австрија, Wien
цистерна за гас BC LDS N1 NG-48
20
38.140 € RUB 3.500.000 RUB
Зафатнина 48.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Русија, Москва
цистерна за гас BC LDS сменное шасси
6
цена на барање
Година 04/2015 Километража Носивост
Украина, Киев
цистерна за гас BC LDS
4
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 22200 кг
Полска, Chełm
цистерна за гас BC LDS NG-A1
9
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 21500 кг
Полска, Chełm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се