Филтри -

Цистерни Menci

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

57 огласа: Цистерни Menci

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-06 Носивост 5930 кг Зафатнина 32 м³
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна Menci 33-3- цистерна за транспорт на храна Menci 33-3-
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост Зафатнина 31000 л
Германија, Erkelenz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост 31950 кг Зафатнина 33 м³
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна Menci Santi- 32-3 - washing цистерна за транспорт на храна Menci Santi- 32-3 - washing цистерна за транспорт на храна Menci Santi- 32-3 - washing
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Носивост Зафатнина 32 м³
Германија, Erkelenz
Контактирајте го продавачот
аукција 5.900 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2001 Носивост Зафатнина 30000 л
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Носивост 32000 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/1998 Носивост 30350 кг Зафатнина 35300 м³
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2009 Носивост 30200 кг Зафатнина 33700 л
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2009 Носивост Зафатнина 33000 л
Полска, Orzesze
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Pisarzowice
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2020 Носивост Зафатнина
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2007 Носивост Зафатнина 33000 л
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2007 Носивост Зафатнина 33000 л
Полска, Pisarzowice
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2015 Носивост Зафатнина
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2007 Носивост Зафатнина 33 м³
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2012 Носивост Зафатнина
Полска, Lubicz
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи