Цистерни за гориво BC LDS

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Цистерни за гориво BC LDS: 7 огласа

цистерна за гориво BC LDS A-38
15
12.800 € USD ≈ 13.850 US$
Зафатнина V=39650 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-11-01 Километража 500000 км Носивост 28500 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво BC LDS NPS 33 mit Zähler 33500 Liter
14
9.500 € USD ≈ 10.280 US$
Зафатнина V=33450 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-05-01 Километража 500000 км Носивост 26000 кг
Германија, Zittau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
1
преговара
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража Носивост 28500 кг
Украина, Киев
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
3
преговара
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 28200 кг
Полска, Warszawa
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
1
преговара
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража Носивост 28500 кг
Холандија, Oirschot
цистерна за гориво BC LDS LDS *naczepa cysterna*
6
23.260 € PLN USD 100.000 PLN ≈ 25.160 US$
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Krzeszowice
цистерна за гориво BC LDS NCP-33
12
25.900 € USD ≈ 28.020 US$
Зафатнина V=34390 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-12-22 Километража 300000 км Носивост 28000 кг
Германија, Zittau
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се