Филтри -

Воени камиони Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Воени камиони Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион Mercedes-Benz Axor 1829 A 4x4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 3
Година 2007 Километража 59390 км Сила
Холандија, Schaijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година Километража 8990 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 86071 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година Километража 8285 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5400 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 14855 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се