Филтри -

Воени камиони GMC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони GMC: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион GMC 352CCKW
6
цена на барање
Година 1965 Километража Сила
Италија, Roma
воен камион GMC CCKW 353
18
8.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1960 Километража 81000 км Сила 91 кс
Данска, Brabrand
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се