Филтри -

Полуприколки Lider

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Полуприколки Lider

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2025 Километража Носивост 80000 кг
Турција, Konya
VERA METAL A.Ş. - LİDER TRAİLER
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2025 Километража Носивост 55000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2025 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2024 Километража Носивост 150000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2024 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 60 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 26 м³ Суспензија хидраулично
Година 12/2025 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 90000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2025 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пружина/пневматски
Година 2025 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 70000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2024 Километража Носивост 80000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1280 мм
Година 2024 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1280 мм
Година 12/2025 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2025 Километража Носивост 80000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1400 мм
Година 2025 Километража Носивост 200000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 40000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2024 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2025 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.790 €
Полуприколка платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на зрна
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се