Филтри -

Полуприколки Kennis

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Полуприколки Kennis

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-01-05 Километража Носивост 44420 кг
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 04/2007 Километража Носивост 44420 кг
Холандија, Meerkerk
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 01/2009 Километража Носивост 38700 кг
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 2002 Километража Носивост
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 1989-02-15 Километража Носивост 27658 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 350 €
Полуприколка платформа
Година 1990 Километража Носивост
Белгија, Farciennes
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988-07-15 Километража Носивост 37420 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 2001 Километража Носивост
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Година 1999 Километража Носивост
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 01/2009 Километража Носивост
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2008 Километража Носивост
Франција, WAMBRECHIES
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Зафатнина 33 м³
Година 2008 Километража Носивост 39480 кг
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 2008 Километража Носивост 39480 кг
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 2008 Километража Носивост 39480 кг
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 09/1979 Километража Носивост 33516 кг
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Година 2009 Километража Носивост 38360 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Година 01/2008 Километража Носивост 38740 кг
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 05/2008 Километража Носивост 39720 кг
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 2007-03-30 Километража Носивост 26800 кг
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 1988-06-21 Километража Носивост 25960 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 1994-05-24 Километража Носивост 24155 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Зафатнина 34 м³
Година 2008 Километража Носивост 36020 кг
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи