Филтри -

Полуприколки General Trailers

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Полуприколки General Trailers

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Зафатнина 90355 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-02-16 Километража Носивост 23580 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
аукција 3.075 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2002 Километража Носивост
Франција
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2003 Километража Носивост
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 79371 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-04-18 Километража Носивост 26720 кг
Холандија, Ede
полуприколка кипер General Trailers полуприколка кипер General Trailers
2
Контактирајте го продавачот
аукција 2.057 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2001 Километража Носивост
Франција
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Полуприколка фургон
Година 2001 Километража Носивост
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 01/2000 Километража Носивост 28040 кг
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2001 Километража Носивост
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Полуприколка завеса
Година 2004 Километража Носивост
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 04/2003 Километража Носивост
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2004 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 29470 кг
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2003 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 07/2004 Километража Носивост 28300 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 07/2004 Километража Носивост 37200 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 05/2003 Километража Носивост 31500 кг
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Зафатнина 81021 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-03-11 Километража Носивост 31140 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2003 Километража Носивост 20640 кг
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 01/2001 Километража Носивост 29000 кг
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Полуприколка кипер
Година 2000 Километража Носивост
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2002 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 11/2001 Километража Носивост 32820 кг
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2001 Километража Носивост 28880 кг
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-03 Километража Носивост 32640 кг
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Подвижен под
Зафатнина 90 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи