Autoline » Камиони » Камиони од Словачка
Филтри -

Камиони од Словачка

Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

219 огласа: Камиони од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 960000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Камион кипер
Носивост 5900 кг Евро Euro 4 Марка на каросерија Meiller
Година Километража 354901 км Сила
Словачка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија VS-Mont
Година 10/2022 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 17990 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2022 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража 718646 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 6/2003 Километража 419026 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража 381248 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 5900 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 322294 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9500 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 175091 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1233600 км Сила
Словачка, Nové Zámky
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 13.06 м³
Година 7/2006 Километража 384371 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 39.81 м³
Година 1/2000 Километража 1701325 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2011 Километража 546833 км Сила
Словачка, Podlužany
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Зафатнина 5.82 м³
Година 6/1999 Километража 472394 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 11/2013 Километража 504137 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2530 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.26 м³
Година 2015-09 Километража 743335 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 296000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 6/2017 Километража 521440 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 322819 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
28.700 €
Камион-шасија
Година 2014 Километража 257000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Воен камион
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2011 Километража 355845 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 268099 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година Километража 18693 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2001 Километража 595429 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се