Огласот Се продава камион со рамна платформа IVECO EUROCARGO 100EL24 + HR на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/99
IVECO
EUROCARGO 100EL24 + HR
2001-12
2001-12-01
600.000 км
8.240 кг
Словачка Bratislava - Záhorská Bystrica
30.8.2024
Autoline ID:
WA42004
должина - 10,2 м, широчина - 2,55 м
Каросерија
Димензии на каросерија:
10,2 м × 2,55 м × 3,6 м
236 кс (173 kW)
дизел
Оскина конфигурација:
4x2
After service of injection nozzles, gearbox, brakes
Locally painted cabin parts, Non-functioning hydraulic arm due to cracked hydraulic oil tank in several places, Superstructure floor damaged in several places, Operation wear and damages, Scratches on the body, Surface corrosion of the bodywork, Soiled interior, Worn interior
Po servisu vstřikovacích trysek, převodovky, brzd
Lokální lakované části kabiny, Nefunkční hydraulická ruka z důvodu prasklá nádrže na hydraulický olej na více místech, Na více místech poškozená podlaha nástavby, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Povrchová koroze karoserie, Znečištěný interiér, Opotřebený interiér
Nach Wartung von Einspritzdüsen, Getriebe, Bremsen
Lokal lackierte Kabinenteile, nicht funktionierender Hydraulikarm aufgrund eines an mehreren Stellen gerissenen Hydrauliköltanks, Aufbauboden an mehreren Stellen beschädigt, Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Oberflächenkorrosion der Karosserie, Verschmutzter Innenraum, Abgenutzter Innenraum
Befecskendező fúvókák, sebességváltó, fékek szervizelése után
Helyben festett kabinalkatrészek, Több helyen megrepedt hidraulika olajtartály miatt nem működő hidraulika kar, Több helyen sérült a felépítmény padlója, Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián
, Karosszéria felszíni korróziója, Beszennyeződött utastér
, Kopott utastér
Po serwisie wtryskiwaczy, skrzyni biegów, hamulców
Lokalnie pomalowane części kabiny, Niedziałające ramię hydrauliczne z powodu pękniętego zbiornika oleju hydraulicznego w kilku miejscach, Uszkodzona w kilku miejscach podłoga nadbudówki, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Powierzchniowa korozja karoserii, Zanieczyszczone wnętrze, Zużyte wnętrze
После обслуживания форсунок, коробки передач, тормозов
Части кабины окрашены локально, Неработающий гидравлический рычаг из-за трещин в баке гидравлического масла в нескольких местах, Пол надстройки поврежден в нескольких местах, Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Поверхностная коррозия кузова, Интерьер загрязнен, Интерьер изношен
Po servise vstrekovacích trysiek, prevodovky, bŕzd
Lokálne lakované časti kabíny, Nefunkčná hydraulická ruka z dôvodu prasknutej nádrže na hydraulický olej na viacerych miestach, Na viacerych miestach poškodená podlaha nadstavby, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Povrchová korózia karosérie, Znečištený interiér, Opotrebovaný interiér
Після обслуговування форсунок, трансмісії, гальм
Деталі кабіни пофарбовані на місці, Гідравлічний важіль не працює через тріснутий бак гідравлічного масла в кількох місцях, Підлога надбудови пошкоджена в кількох місцях, Подряпини на кузові, Корозія поверхні кузова, Брудний інтер'єр, Зношений інтер'єр