Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Франција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на гориво од Франција: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво RENAULT Gamme G 230
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 11910 кг Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/1992 Километража 196044 км Сила 230 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 260
6
Побарајте цена
цена на барање
Марка на каросерија Magyar
Година 2011-09-23 Километража 307000 км Сила
Франција, VILLENEUVE LOUBET
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво VOLVO FE 320
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 16130 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2009 Километража 280685 км Сила 320 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo ML 190 EL 28
10
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 11830 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 342111 км Сила 280 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво SCANIA P270
13
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 20000 л
Година 07/2007 Километража Сила 270 кс
Франција, Ouanne
камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo 100E18
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4720 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража 125423 км Сила 180 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво MAN TGS 26.440
12
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15980 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2014 Километража 131085 км Сила 440 кс
Франција, Bourron Marlotte
нови камион за транспорт на гориво RENAULT CODER FUEL TANKER UP TO 26000L
4
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 26000 л Модел CODER
Година 2020 Километража Сила
Франција, St Brieuc
камион за транспорт на гориво RENAULT Midlum 220.12
16
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 6606 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2009 Километража 318572 км Сила 220 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 480
16
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 11570 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 521277 км Сила 480 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво VOLVO FM 440
16
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2009 Километража 253188 км Сила 440 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на гориво RENAULT Premium 320dci - OIL TANK
17
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 11480 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Magyar Модел Citerne à huiles usagées
Година 2003-04-11 Километража 400000 км Сила 312 кс
Франција, SAINT MAUR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се