Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Белгија

Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи

158 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Белгија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2022
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 10160 кг Оскина конфигурација 4x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
2004
529160 км
Сила 380 кс (279 kW) Евро Euro 3 Носивост 10820 кг Зафатнина 14 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
19.500 € Без ДДВ
1969
267000 км
Сила 126 кс (93 kW) Гориво дизел Носивост 6782 кг Зафатнина 9.5 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
2006
684315 км
Сила 440 кс (323 kW) Носивост 10660 кг Зафатнина 13 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
2011
289000 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 5 Носивост 9600 кг Зафатнина 11 м³ Оскина конфигурација 4x2
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
2012
348400 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 5 Носивост 11200 кг Зафатнина 13 м³ Оскина конфигурација 4x2
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
2010
255050 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 5 Носивост 11480 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
2008
387360 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 4 Носивост 16350 кг Зафатнина 18 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
2005
333650 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Носивост 6760 кг Зафатнина 8 м³ Оскина конфигурација 4x2
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
2007
296800 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 4 Носивост 11170 кг Зафатнина 13 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
1999
314033 км
Сила 170 кс (125 kW) Носивост 8190 кг Зафатнина 10 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
20.750 € Без ДДВ
2005
588515 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 3 Носивост 11380 кг Зафатнина 13 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
2001
286505 км
Сила 210 кс (154 kW) Носивост 9780 кг Зафатнина 10.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
2003
407986 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Носивост 10180 кг Зафатнина 10.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
2011
391250 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 5 Носивост 11880 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
2001
426909 км
Сила 300 кс (221 kW) Носивост 11650 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
2006
413160 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 3 Носивост 11450 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
2003
542898 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 11950 кг Зафатнина 13.5 м³
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
2004
408500 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 3 Носивост 7220 кг Зафатнина 8 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
2004
508000 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 3 Носивост 11860 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
2007
300205 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 4 Носивост 11380 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
2006
511600 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 3 Носивост 11880 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
2013
307696 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11750 кг Зафатнина 13.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
436562 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 15450 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
291459 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15250 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи