Филтри -

Камиони за шлепување од Романија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Камиони за шлепување од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
129.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16 Макара макара
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел Agefa Макара макара
Година 2002 Километража Сила
Романија, Alba Iulia
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
169.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2011 Километража 951000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 1260 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 301123 км Сила
Романија, Slobozia
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 158459 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 295000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Година 2007 Километража 717327 км Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Макара макара
Година 2007 Километража 850000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Макара макара
Година 07/2006 Километража 190000 км Сила
Романија, SALAJ
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Boniface Макара макара
Година 2010 Километража 1300000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 19 кг Макара макара
Година 2000 Километража 680000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Макара макара
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Vulcan Модел Nielsen WR 25 XT Макара макара
Година 09/1992 Километража 306000 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел NRG 4000 low aproach Макара макара
Година 10/2008 Километража Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
134.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел NRG
Година 2006 Километража 225000 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи