Филтри -

Камиони за превоз стакло од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони за превоз стакло од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 1063 кг Евро Euro 5
Година 2015-04-02 Километража 156519 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 185491 км Сила
Холандија, Kessel
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 3590 кг
Година 2001-12-28 Километража Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 760 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
55.250 €
Евро Euro 6
Година Километража 10 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
6.444 €
Носивост 1120 кг Евро Euro 4
Година 2008-01-10 Километража 143392 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Носивост 925 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Холандија, Monster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се