Филтри -

Камиони со церада од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада од Украина: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада IVECO ML140E28P E6
17
Контактирајте го продавачот
48.770 € Без ДДВ
Носивост 7130 кг Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-04 Километража 79000 км Сила 279 кс
Украина
камион со церада IVECO ML140E28P
6
Контактирајте го продавачот
48.170 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 121000 км Сила 279 кс
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада IVECO ML140E28P
25
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-04 Километража 131000 км Сила 279 кс
Украина, М.київ
камион со церада IVECO ML140E28P
6
Контактирајте го продавачот
48.770 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-05 Километража 60000 км Сила 279 кс
Украина
нови камион со церада FAW Tiger V
5
Контактирајте го продавачот
24.770 € UAH 820.000 UAH
Носивост 4690 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 143 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
камион со церада IVECO Eurocargo 75E160
35
Контактирајте го продавачот
23.200 €
Евро Euro 6 Зафатнина 58.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 166000 км Сила
Украина, Новоселицкий р-н, с. Магала
камион со церада DAF ATI 95
9
Контактирајте го продавачот
6.800 US$ EUR ≈ 5.696 €
Носивост 9000 кг Зафатнина 43.92 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража 1310000 км Сила 360 кс
Украина, Дмитрівка
камион со церада HOWO T5G
8
Контактирајте го продавачот
65.900 US$ EUR ≈ 55.200 €
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 310 кс
Украина, Святопетрівське
камион со церада JAC N120
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 35.180 €
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 170 кс
Украина, Святопетрівське
камион со церада RENAULT Мідлум
17
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 15.500 €
Носивост 6.38 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.53 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 100015 км Сила 220 кс
Украина, Луцьк
нови камион со церада MAZ 6312 (A5, A8, A9)
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5309 Полноприводный
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340A8
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340 (19, E9)
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 6317 (05, 08) Полноприводный
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се