Филтри -

Камиони со церада од Швајцарија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони со церада од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 645000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2009-07 Километража 704000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2008-08 Километража 304000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 627466 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Година 12/2001 Километража 53100 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 734000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Километража 753000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-04-01 Километража 600290 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-28 Километража 532892 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
35.300 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 549903 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Километража 668000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-04 Километража 620000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2013-03 Километража 622000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Носивост 7800 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 794701 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-11 Километража 607570 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 386000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 470265 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се