Филтри -

Камиони со церада од Германија

Резултати од пребарување: 208 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

208 огласа: Камиони со церада од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Километража 982000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 07/2001 Километража 533000 км Сила
Германија, Munich
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 830464 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 14640 кг Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 817148 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 16650 кг Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 745230 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Носивост 7140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 92000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
камион со церада MAN TGX 26.500 6X2-2 BL PRITSCHE PLANE/STANDKLIMA ZV камион со церада MAN TGX 26.500 6X2-2 BL PRITSCHE PLANE/STANDKLIMA ZV
2
Контактирајте го продавачот
47.400 € Без ДДВ
Носивост 14030 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 608603 км Сила
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
64.979,83 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-11 Километража 117220 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Носивост 2220 кг Зафатнина 37.06 м³
Година 2006-09 Километража 471000 км Сила
Германија, Schifferstadt
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 44.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 675000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-02 Километража 675000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1176402 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 1990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08 Километража 377540 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
21.301 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 362000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Година 1995-11-23 Километража 450899 км Сила
Германија, Nordhorn
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Километража 990000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Носивост 14650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 703675 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Носивост 14350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11 Километража 768423 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-12 Километража 957824 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Носивост 4750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09 Километража 568409 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 14750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 688629 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-11 Километража 994376 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 208 огласа
Прикажи
Претплати се