Филтри -

Камиони-ладилници од Унгарија

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

80 огласа: Камиони-ладилници од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.300 €
Евро Euro 4 Зафатнина 47.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 667000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
97.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 55.84 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2018 Километража 567000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
90.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 52.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2018 Километража 594000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
70.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 52.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 678000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 1530 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24.99 м³
Година 2014 Километража 489483 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2290 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12.79 м³
Година 2017 Километража 294630 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 12070 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 705518 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Носивост 4470 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 132647 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 3335 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 108147 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 13840 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 927927 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1935 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 480112 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 15180 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 636249 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 85675 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 402436 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.150 € Без ДДВ
Носивост 2235 кг Зафатнина 19.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 316776 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 812064 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 804859 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 620068 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Носивост 8305 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 501456 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 619353 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 496688 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 259000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 87800 км Сила
Унгарија, Szekesfehervar
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Зафатнина 44.71 м³
Година 2012 Километража 684000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
100 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се